
Матрац ортопедичний Kozak New/Козак Нью ТМ MATROLUXE 120*190 Матрас
7 371 ₴
6 191,64 ₴
- Готово до відправки
- +380 (97) 737-23-88
Матрац trong>КОЗАК ( KOZAK NEW) відноситься до типу двосторонніх, має середню жорсткість і високий рівень комфорту. Для виготовлення виробу використовуються матеріали високої якості, гіпоалергенний, безпечний та довговічний. Середня жорсткість КОЗАК ( KOZAK) досягається завдяки застосуванню ортопедичної піни з мікромасажним ефектом, є універсальною та підходить багатьом покупцям. Рекомендуємо міняти сторони місцями, щоб продовжити термін експлуатації матраца. Більш жорсткий матрац із цієї серії Козак кокос (Kozak Kokos NEW).
Склад матраца КОЗАК ( KOZAK):
1.Чохол - жакард прошитий синтепоном
2.Піна з масажним ефектом
3.Термофайбер - Thermofiber
4.Незалежні пружини Pocket Spring с двумя стальными рамками + еврокаркас
5.Термофайбер - Thermofiber
6.Піна з масажним ефектом
7.Чохол - жакард прошитий синтепоном
Цей матрац ми пропонуємо:
1.Людям з досить великою вагою.
2.Людям з болями в верхньому відділі хребта і зайвою вагою.
3.Тим, хто любить спати на жорстких матрацах.
4.Людям, за невеликі гроші придбати якісний матрац.
Детальніше про комплектуючі матраца КОЗАК ( KOZAK) .
Чохол жакардовий прошитий синтепоном. Жакард - це особливе плетіння волокон, добре пропускає повітря та робить чохол зносостійким, що сприяє тривалому використанню матраца. Щільна тканина відрізняється практичністю, надійністю і довговічністю. Чохол не знімається. Рекомендації, щодо режиму чистки вказані в паспорті.
Піна з масажним ефектом. Нетоксичний, довговічний і гіпоалергенний матеріал. Завдяки особливостям ортопедичної піни сприяє правильному розподілу тиску на різні ділянки тіла, знімає напругу з судин та покращує кровообіг під час сну. Високий рівень щільності матеріалу поліпшує ортопедичні властивості матраца.

Термофайбер. Сучасний матеріал з вертикально складеними волокнами, відрізняється міцністю і зносостійкістю, часто використовується у виробництві сучасних матраців.
Незалежні пружини Pocket Spring. Пружини, які не пов'язані між собою і упаковані в окремі чохли, працюють автономно. При використанні такого матраца ви не відчуєте ефект гамака, так як матрас не буде весь прогинатися під вагою. Кожна пружина стискається окремо, приймаючи на себе частину навантаження, і рівномірно розподіляючи її по всій площині. Гарантія на пружинний блок 5 років.
Незалежні пружини Pocket Spring. Пружини, які не пов'язані між собою і упаковані в окремі чохли, працюють автономно. При використанні такого матраца ви не відчуєте ефект гамака, так як матрас не буде весь прогинатися під вагою. Кожна пружина стискається окремо, приймаючи на себе частину навантаження, і рівномірно розподіляючи її по всій площині. В двоспальних моделях-посилення пружинного блоку. Гарантія на пружинний блок 5 років.
Єврокаркас. По периметру матраца розташований каркас з щільного пінополіуретану, посилений сталевою рамкою. Він не дозволяє просідати краям матраца, а також захищає його складові від пилу.
Якщо у Вас виникнули труднощі при оформленні замовлення, зверніться до наших менеджерів! Вони із задоволенням Вам допоможуть! Залишіть, будь ласка, на нашому сайті враження про товар!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | пружинний |
| Розмір матраца, см | 120х190 |
| Висота | 20 см |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring", незалежний пружинний блок "IQ Spring" |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | Середній |
| Сторона матраца 2 | Середній |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 120 см |
| Комплектація матраца | |
| Аератори | Так |
| Ручки для перенесення | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Кількість пружин на спальне місце | 272 шт. |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Антибактеріальне просочення чохла | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 120*190 |
| Бренд | Matroluxe |
| Жорсткість матраца | Середній |
- Ціна: 6 191,64 ₴


